nechajte sa rozmaznávať vo WELLNESS

WELNESS MOMENTÁLNE Z TECHNICKÝCH PRÍČIN MIMO PREVÁDZKY (od 16.8.19)

WELLNESS

V našom wellness Vám okrem krytého bazéna ponúkame aj suchú a parnú saunu (Sauny sa zapínajú PO – PIA  o 14:00 hod. a SO – NE o 12:00 hod.). K dispozícii je aj ochladzovací bazén či vírivka. Oddýchnuť si môžete v odpočivární.

Wellness obmedzenia na aktuálny týždeň nájdete TU.

Ak dieťa nosí plienku, musí mať špeciálne plienkové plavky pri vstupe do wellness.
Deti do 12 rokov majú povolený vstup do bazéna len v sprievode dospelej osoby!

 

MASÁŽE

Ponúkame Vám aj niekoľko druhov masáží:
lymfodrenážna masáž (masáž posilňujúca imunitu a odvádza nečistotu z krvi, ktorá môže byť príčinou mnohých závažných ochorení), banková masáž (zvyšuje pohyblivosť postihnutej oblasti, kladne ovplyvňuje pochody metabolizmu a posilňuje imunitu organizmu), klasická masáž chrbta a šije (masážou sa uvoľňuje svalstvo, dochádza k prekrveniu pokožky a úľave), klasická masáž dolných končatín (masáž pôsobí na unavené nohy, uvoľňuje napnuté svaly a kŕče), celotelová masáž (masáž je zameraná na celkový relax, uvoľňuje zatuhnuté svalstvo celého tela), reflexná masáž chodidla (masážou sa pôsobí na reflexné body na chodidle blahodárne pôsobí na pohybový systém a vnútorné orgány), kozmetická lymfodrenáž tváre (masáž pôsobí na lymfatický systém, zmierňujú sa opuchy a vrásky).

Masáže objednávajte na telefónnom čísle Marek Piaček 0907 794 049.

BAZÉNY

Počas letných dní Vás pozývame na návštevu letného bazéna, vybaveného lehátkami a letným barom, kde Vám príjemná obsluha ochotne pripraví nealkoholické a alkoholické nápoje a, samozrejme, miešané drinky. V tesnej blízkosti bazéna sa nachádza beachvolleybalové ihrisko a tiež Vám ponúkame možnosť zahrať si Petanque.

IMG_1062
IMG_1061
park-hotel-stupava-vonkajsi-bazen-kupalisko
Wellness