inter sport hotel *** ponúka šport & relax

WELNESS MOMENTÁLNE Z TECHNICKÝCH PRÍČIN MIMO PREVÁDZKY (od 16.8.19)

Fitness

Dvojpodlažné priestory fitness centra sú vybavené klimatizačným vzduchotechnickým zariadením. K dispozícii je 22 posilňovacích strojov a 8 kardiostrojov. V predaji sú jednorázové vstupy či permanentky. Fitness je ideálne pre udržiavanie kondície, na redukciu telesného tuku, či pestovanie svalstva.

S formovaním postavy Vám radi pomôžu naši fitness tréneri (Juraj Csonka, Lukáš Kujan).

fitness-posilka-stupava
sauna-stupava

Wellness

V našom wellness Vám okrem krytého bazéna ponúkame aj suchú a parnú saunu (Sauny sa zapínajú PO – PIA  o 14:00 hod. a SO – NE o 12:00 hod.). K dispozícii je aj ochladzovací bazén či vírivka. Oddýchnuť si môžete v odpočivární.

Vnútorný bazén

Šport a relax Stupava

Masáže

Ponúkame Vám aj niekoľko druhov masáží:
lymfodrenážna masáž (masáž posilňujúca imunitu a odvádza nečistotu z krvi, ktorá môže byť príčinou mnohých závažných ochorení), banková masáž (zvyšuje pohyblivosť postihnutej oblasti, kladne ovplyvňuje pochody metabolizmu a posilňuje imunitu organizmu), klasická masáž chrbta a šije (masážou sa uvoľňuje svalstvo, dochádza k prekrveniu pokožky a úľave), klasická masáž dolných končatín (masáž pôsobí na unavené nohy, uvoľňuje napnuté svaly a kŕče), celotelová masáž (masáž je zameraná na celkový relax, uvoľňuje zatuhnuté svalstvo celého tela), reflexná masáž chodidla (masážou sa pôsobí na reflexné body na chodidle blahodárne pôsobí na pohybový systém a vnútorné orgány), kozmetická lymfodrenáž tváre (masáž pôsobí na lymfatický systém, zmierňujú sa opuchy a vrásky).

Masáže objednávajte na telefónnom čísle Marek Piaček 0907 794 049.

masaz-stupava-hotel-wellness
tenis-stupava

Tenis

Deväť vonkajších antukových kurtov Vám umožní hrať kvalitný tenis na upravenom povrchu, ktorý ocenia začiatočníci, sezónni hráči aj profesionáli. Snažíme sa viesť mladých ľudí a deti k lepšiemu a zdravšiemu životnému štýlu. Poskytujeme niekoľko možností aktívneho pohybu na čerstvom vzduchu, či už pre jednotlivca (trénerka Hanka Chovanová) alebo skupinovou formou (detské tábory a tréningy Jeanette Husárovej). V predaji sú hodinové vstupy, hodinové permanentky a celosezónna permanentka.

Rezervácie na info@sportpark.sk, +421 902 688 191 alebo 02/659 332 81.

sportova-hala-stupava-intersport-hotel

Športová hala

Krytá vykurovaná športová hala poskytuje možnosť letných športov aj počas zimy. K dispozícii sú 4 bedmintonové kurty a 2 tenisové kurty. Športová hala poskytuje množstvo možností pre športovo založené kolektívy. Radi pre Vás zorganizujeme športové turnaje (florbal, futbal, hádzaná, tenis, bedminton). V predaji sú hodinové vstupy na bedminton či tenis a cenovo výhodné hodinové permanentky.

Rezervácie na info@sportpark.sk, +421 902 688 191 alebo 02/659 332 81.